Disable Preloader
Untitled Document

Yüz Germe

 

Yıllar geçtikçe yer çekiminin etkisi, güneşin zararlı ışınları, yüz mimik kaslarımızın fazla çalışması, sürekli olarak kilo alıp vermek ya da yaşanılan günlük stres yüzümüzde yaşlı bir görüntü oluşmasına neden olur.

Yüz Germe İle İlgili Yazılar

Ameliyatsız yüz gençleştirme

Ameliyatsız yüz gençleştirme nasıl yapılır? başlıklı video, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Selahattin TULUNAY tarafından cevaplanıyor.

Yüz Gençleştirmede Teknikler

İnsanlar tarih boyunca daima dinç ve güzel görünmek istemişlerdir. Yüz gençleştirme için de zamanın şartlarına göre çeşitli teknikler kullanılmıştır..

Neştersiz Yüz Gençleştirme Ameliyatı

Kişinin kendi yağ dokusundan elde edilen yağ graftleri (fat grafting ) ve kan dokusundan hazırlanan PRP ( kök hücre- stem cell-den zengin karışım) ile bıçak izi olmadan yüz gençleştirme ameliyatı.

Alın Germe – Kaş Kaldırma

Yaşlanmayı ilk gösteren bulgulardan biride alın kırışıklığıdır. Ayrıca yer çekimi etkisi ile kaşlarda aşağı sarkar. Bunlar insanlara yorgun ve üzgün bir görünüm kazandırmaktadır.

Yüz ve Boyun Germe (Rhytidectomy)

Yer çekimi, stresler, güneş ışınları ve diğer etkilerle gevşeyen cilt ve sarkan yağ dokuları insana olduğundan yaşlı bir görüntü verebilir. Cildin elastikiyetini kaybetmesi birazda genetiktir..

Yüz Germe Ameliyatı Aşamaları

Yıllar geçtikçe yer çekiminin etkisi, güneşin zararlı ışınları, yüz mimik kaslarımızın fazla çalışması, sürekli olarak kilo alıp vermek ya da yaşanılan günlük stres yüzümüzde yaşlı bir görüntü oluşmasına neden olur..